Përflitej transferimi tek Monako, futbollisti i Skënderbeut kalon tek francezët e Lilës

Publikuar tek: sport, më 23:30 13-01-2017 Përflitej transferimi tek Monako, futbollisti i Skënderbeut kalon tek francezët e Lilës

Nuk ka përfunduar ende por transferimi është çështje orësh.

Burime ekskluzive për newsport.al bëjnë të ditur se mesfushori i Skënderbeut Agim Zeka është pranë akordit me francezët e Lilë. Nuk është klubi i Monakos por një tjetër ekip francez që ka arritur të bëj për vete mesfushorin e talentuar.

Menaxheri i njohur Shkumbin Qormemeti, pasi transferoi Llullakun në Kazakistan dhe Berishën në Rusi, tani ka bërë një tjetër goditje. Skënderbeu pritet të marrë jo pak nga ky transferim por shifrat e sakta ende nuk bëhen të ditura. 18 vjeçari shumë shpejt do të bëhet zyrtarisht pjesë e Lilës dhe pasi transferimi të përfundoj do të publikohen edhe detaje të tjera nga kjo lëvizje e bujshme.

Screenshot_21.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026509046554565
array(1) { ["section"]=> string(92) "perflitej-transferimi-tek-monako-futbollisti-i-skenderbeut-kalon-tek-francezet-e-liles-65461" }