Përflitet se do kandidojë me PS-në në Kukës, aktorja e ‘Portokalli’ godet me mesazhin e saj: S'ka gjë që s'mund të arrij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:29 16-09-2020 Përflitet se do kandidojë me PS-në në Kukës, aktorja e ‘Portokalli’ godet me mesazhin e saj: S'ka gjë që s'mund të arrij Demiri

Aktorja Arjola Demiri, është përfolur se do të kandidojë me PS në qarkun e Kukësit.

Së fundmi ajo ka përcjellë një mesazh në rrjete sociale në të cilin shkruan se është një grua e fortë dhe se nuk ka gjë që nuk mund ta arrijë.

“Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë.

Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”, ka shkruar Arjola.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010297060012817
array(1) { ["section"]=> string(123) "perflitet-se-do-kandidoje-me-ps-ne-ne-kukes-aktorja-e-portokalli-godet-me-mesazhin-e-saj-s-ka-gje-qe-s-mund-te-arrij-220537" }