Përforcohet kombëtarja, Panuçi thërret talentin e Breshias

Publikuar tek: sport, më 16:59 25-09-2017 Përforcohet kombëtarja, Panuçi thërret talentin e Breshias

Pas Memollës dhe Ivan Balliut, trajneri i kombëtares Kristian Panuçi duket se ka bërë gati përforcimin e radhës te kuqezinjtë.

Bëhet fjalë për një futbollist mjaft të talentuar që luan në radhët e Breshias në serie B në Itali, Emanuele Ndoji. Ndoji luan si mesfushor qendre dhe këtë fillim sezoni në Itali ka shfaqur një formë shumë të mirë.

Nisur nga kjo ecuri, por edhe mungesat e mëdha në këtë repart, Panuçi besohet se do i dërgojë një ftesë Nodjit për dy përballjet kundër Italisë në Shkodër dhe Spanjës në transfertë.

Por Panuçi nuk do të ndalet me kaq, pasi mund të rikthejë në kombëtare edhe dy mesfushorët që nuk u thirrën herën e fundit, Kaçe dhe Xhaka.

Këto lëvizje të Panuçit vijnë të detyruara për shkak të mungesave të shumta në repartin e mesfushës të cilave u shtohen edhe mungesa e Andi Lilës që u dëmtua këtë fundjavë. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0058488845825195
array(1) { ["section"]=> string(63) "perforcohet-kombetarja-panuci-therret-talentin-e-breshias-93615" }