Performanca mahnitëse e Dua Lipës dhe Troye Sivan, këngëtarët ndezin atmosferën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 23-12-2016

Yjet në rritje Dua Lipa dhe Troye Sivan kanë performuar versionin e tyre të këngës “Somebody to Love Me” nga Mark Ronson.

Koncerti i fundit i turneut të Dua Lipes, filloi me performancën solo të Sivan i cili pastaj ftoi në skenë Lipan.

Të rrethuar në drita të kaltra dyshja vallëzoi ndërkohë që këndonin këngën e famshme pop.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072658061981201
array(1) { ["section"]=> string(90) "performanca-mahnitese-e-dua-lipes-dhe-troye-sivan-kengetaret-ndezin-atmosferen-video-63512" }