Përfshihet në aksident makina me emigrantë në Greqi, 1 i vdekur dhe 8 të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 08:28 12-09-2019 Përfshihet në aksident makina me emigrantë në Greqi, 1 i vdekur dhe 8 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në Greqi, ku 1 person ka humbur jetën dhe 8 të tjerë janë plagosur.

Në aksident është përfshirë një makinë që transportonte emigrantë të paligjshëm. Ngjarja e rendë ndodhi orët e para të mëngjesit të sotëm pranë Komotinise, në Rrugen Egnatia.

Mjeti i përfshirë në aksident drejtohej nga trafikantë, të cilet po udhetonin drejt Selanikut. Mosha e emigrantëve varion nga 17 deri në 30 vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022158145904541
array(1) { ["section"]=> string(87) "perfshihet-ne-aksident-makina-me-emigrante-ne-greqi-1-i-vdekur-dhe-8-te-plagosur-178160" }