Përfshihet nga flakët automjeti në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:10 23-12-2019 Përfshihet nga flakët automjeti në Vlorë Foto ilustruese

Një makinë është gjetur e djegur në Vlorë në lagjen 'Pavarësia'.

Mësohet se automjeti tip 'Renault Clio' me targa AA 442 RX është gjetur anash rrugës e braktisur.

Sakaq, nuk dihet ende se kujt i përket.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhuna ndaj Laert VASILIT, merret në pyetje Robert Budina dhe rrëfen sherrin: Na grisi parullën, u përpoqa t’i ndaja
Diplomati Shaban Murati sugjerim për Prishtinën: Kujtojani Tiranës bashkimin me Serbinë, Tito nuk pretendonte Europën »
Article Logic
Execution time: 0.011094093322754
array(1) { ["section"]=> string(47) "perfshihet-nga-flaket-automjeti-ne-vlore-190159" }