Përfshihet nga flakët banesa në Prrenjas, shpëtojnë dy të moshuarit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:22 24-11-2020 Përfshihet nga flakët banesa në Prrenjas, shpëtojnë dy të moshuarit Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Menik, të Njësisë Administrative Qukës.

Bëhet me dije se banesa që është përfshirë nga flakët është në pronësi të Refat Omerit.

Në banesë jetonin dy të moshuar, të cilët fatmirsisht kanë arritur të dalin nga banesa pa lëndime.

Zjarrfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe ka bërë të mundur vënien në kontroll të flakëve, ndërsa Bashkia e Prrenjasit ka akomoduar familjen diku tjetër, deri në momentin që banesa të ndërtohet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kthjellime e vranësira, mësoni si do jetë moti sot (Temperaturat)
Preken nga Covid katër gjyqtarë dhe tre sekretare, rimbyllet gjykata e Elbasanit »
Article Logic
Execution time: 0.012532949447632
array(1) { ["section"]=> string(73) "perfshihet-nga-flaket-banesa-ne-prrenjas-shpetojne-dy-te-moshuarit-228888" }