Përfshihet nga flakët banesa në Shijak, digjet një person

Publikuar tek: aktualitet, më 09:44 22-01-2018 Përfshihet nga flakët banesa në Shijak, digjet një person

Digjet gjatë natës një banesë e një 70-vjeçari në Shijak. Policia bën me dije se banesa është përfshirë nga flakët për shkak të pakujdesisë.

Shkak mund të jetë bërë lënia ndezur e një qiriri.

Ndërsa 70-vjeçari, ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet në gjendje të rëndë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet drejtoresha e shkollës në Fier: Si i njihja Arielën dhe Aldisonin, lidhja e tyre ‘legjendë’
Qëlloi veten pasi vrau Arielën, dalin detaje të reja për gjendjen e Aldison Belulajt: Plumbin ende në kokë, rrezikon jetën »
Article Logic
Execution time: 0.011399984359741
array(1) { ["section"]=> string(63) "perfshihet-nga-flaket-banesa-ne-shijak-digjet-nje-person-107465" }