Përfshihet nga flakët banesa tek Liqeni i Thatë në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:22 21-10-2020 Përfshihet nga flakët banesa tek Liqeni i Thatë në Tiranë Foto ilustruese

Një banesë është pëfshirë nga flakët ditën e sotme tek Liqeni i Thatë në Tiranë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth irës 14:45 dhe se zjarri ka rënë në një banesë të marrë me qira nga shtetasi me iniciale M.Xh.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shaurjen e flakëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr flakë një makinë në hyrje të tunelit të Elbasanit
Nuk mbajtën maskën, gjobiten 769 persona, 22 qytetarë të 'pabindur' shoqërohen në komisariat (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010416030883789
array(1) { ["section"]=> string(64) "perfshihet-nga-flaket-banesa-tek-liqeni-i-thate-ne-tirane-224583" }