Përfshihet nga flakët dyqani në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:17 26-01-2020 Përfshihet nga flakët dyqani në Vlorë Foto ilustruese

Një dyqan në qytetin e Vlorës është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Mësohet se dyqani shërbente si pikë për riparimin e televizorëve dhe pajisjeve të tjera elektrike. Dyqani ndodhej në katin e parë të pallatit, por falë ndërhyrjes së shpejtë të zjarrfikëses është bërë e mundur shuarja e flakëve dhe parandalimi i përhapjes në apartamentet e pallatit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024464130401611
array(1) { ["section"]=> string(44) "perfshihet-nga-flaket-dyqani-ne-vlore-193222" }