Përfshihet nga flakët kabina elektrike ngjitur zyrën e Kadastrës në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 09:56 23-12-2019 Përfshihet nga flakët kabina elektrike ngjitur zyrën e Kadastrës në Fier Zyra e Kadastrës Fier

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një kabinë pranë zyrës së Kadastrës në Fier është përfshirë nga flakët.

Zjarrfikësja ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, e cila ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes dhe nëse është dëmtuar godina e Kadastrës si rezultat i flakëve ngjitur kësaj ndërtese.

Ndërkaq, policia po heton mbi zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalonte ilegalisht të huaj drejt vendeve të BE, ekstradohet nga Kroacia 29-vjeçari i shpallur në kërkim
Nis mbledhja pa kamera, Rama i kërkon llogari ministrave për vitin 2019 »
Article Logic
Execution time: 0.013159036636353
array(1) { ["section"]=> string(79) "perfshihet-nga-flaket-kabina-elektrike-ngjitur-zyren-e-kadastres-ne-fier-190138" }