Përfshihet nga flakët kodra pranë Liqenit të Thatë, rrezikohen disa banesa

Publikuar tek: aktualitet, më 19:58 18-08-2019 Përfshihet nga flakët kodra pranë Liqenit të Thatë, rrezikohen disa banesa Foto ilustruese

Para pak minutash një kodër pranë zonës së Liqenit të Thatë është përfshirë nga flakët.

Mësohet se pranë vatrës së zjarrit, ndodhen edhe disa banesa.

Ndërkohë zjarrëfikësit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë vënë nën kontroll flakët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095551013946533
array(1) { ["section"]=> string(80) "perfshihet-nga-flaket-kodra-prane-liqenit-te-thate-rrezikohen-disa-banesa-175718" }