Përfshihet nga flakët konvikti i studentëve, zjarrfikësit në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 09:46 26-01-2017 Përfshihet nga flakët konvikti i studentëve, zjarrfikësit në vendngjarje

Konvikti i studentëve në qytetin e Elbasanit është përfshirë mëngjesin e sotëm nga flakët.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Si pasojë e zjarrit, nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Dyshohet se shkak për shfaqjen e flakëve të ketë qenë mbingarkesa në rrjetin elektrik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mblidhen 26 mijë eurot për operacionin e Reantës, ky personazh i njohur shqiptar bën një gjest fantastik
Kokainë dhe heroinë në Tiranë, policia arreston dy trafikantët e dënuar dhe më parë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010605096817017
array(1) { ["section"]=> string(77) "perfshihet-nga-flaket-konvikti-i-studenteve-zjarrfikesit-ne-vendngjarje-66709" }