Përfshihet nga flakët magazina me bojra në Fier (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:09 09-07-2020 Përfshihet nga flakët magazina me bojra në Fier (FOTO) Foto nga vendngjarja

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në një magazinë me bojra në Fier.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë rreth orës 13:30, në zonën e quajtur “Azotiku”, në një magazinë me bojra të marrë me qera nga shtetasi E.H.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Informacioni paraprak:

Sot rreth orës 13:30, në zonën e quajtur “Azotiku”, në një makazinë me bojra të marrë me qera nga shtetasi E.H, ka rënë zjarr.

Nuk ka dëme në njerëz.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe shërbimet e policisë të cilat po bëjnë të mundur shuarjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Screenshot_9.pngScreenshot_10.pngScreenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010159969329834
array(1) { ["section"]=> string(59) "perfshihet-nga-flaket-magazina-me-bojra-ne-fier-foto-213335" }