Përfshihet nga flakët magazina në Tiranë, zjarrfikësit me urgjencë drejt vendngjarjes

Publikuar tek: aktualitet, më 21:51 23-01-2017 Përfshihet nga flakët magazina në Tiranë, zjarrfikësit me urgjencë drejt vendngjarjes foto ilustruese

Një magazinë në  rrugën "Tre Dëshmorët" në Yzberisht është përfshirë nga flakët.

Menjëherë në vendngjarje pas njoftimit kanë arritur 3 zjarrfikës. Sipas raportimeve, fatmirësisht nuk ka njerëz të lënduar por vetëm dëme materiale. Nga burime në vendngjarje mësohet se flakët janë vënë nën kontroll nga zjarrfikësit. Akoma nuk është bërë i ditur shkaku i zjarrit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo bankë në Shqipëri akuzohet se i ka vjedhur miliona lekë kursime emigrantit
Alfred Peza i ngarkuar emocionalisht: Si e përjetoi djali dhe vajza historinë, u kthyen nga shkolla dhe... »
Article Logic
Execution time: 0.010930061340332
array(1) { ["section"]=> string(90) "perfshihet-nga-flaket-magazina-ne-tirane-zjarrfikesit-me-urgjence-drejt-vendngjarjes-66434" }