Përfshihet nga flakët një automjet pranë Rinasit, shkak defekti në sistemin elektrik

Publikuar tek: aktualitet, më 21:39 11-02-2015 Përfshihet nga flakët një automjet pranë Rinasit, shkak defekti në sistemin elektrik

Një automjet ka shpërthyer në flakë në afërsi të Rinasit, gjatë kohës që ishte në lëvizje.

Mendohet se ka qenë një defekt në sistemin elektrik ajo që ka çuar në ndezjen e flakëve në automjetin tip "Benz" me targa AA 399 JZ.

Dy zjarrfikëse dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë, granatë makinës së avokatit
Sot mbasdite zhbllokohet aksi rrugor Elbasan - Gramsh »
Article Logic
Execution time: 0.011109113693237
array(1) { ["section"]=> string(88) "perfshihet-nga-flaket-nje-automjet-prane-rinasit-shkak-defekti-ne-sistemin-elektrik-3095" }