Përfshihet nga flakët një sipërfaqe e madhe me pisha në Seman të Fierit, terreni i vështirë pengon zjarrfikësit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:33 02-08-2020 Përfshihet nga flakët një sipërfaqe e madhe me pisha në Seman të Fierit, terreni i vështirë pengon zjarrfikësit Ilustruese

Një sipërfaqe e madhe me pisha është përfshirë nga flakët në Seman të Fierit.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje, por terreni i vështirë pengon punën e tyre për shuarjen e flakëve.

Flakët vazhdojnë të përhapen me shpejtësi, të favorizuara nga era dhe temperaturat e larta.


Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011534929275513
array(1) { ["section"]=> string(117) "perfshihet-nga-flaket-nje-siperfaqe-e-madhe-me-pisha-ne-seman-te-fierit-terreni-i-veshtire-pengon-zjarrfikesit-215847" }