Përfshihet nga flakët një ullishte në Patos, ndërhyrja e vështirë për shkak të terrenit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:35 14-08-2019 Përfshihet nga flakët një ullishte në Patos, ndërhyrja e vështirë për shkak të terrenit

Një zjarr i madh ka rënë pak më parë në Patos.

Mësohet se është përfshirë nga flakët një ullishte në Siqecë.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

Ndërkohë zjarrëfiksja ka mbërritur në vendngjarje dhe po lufton me flakët, pasi terreni është shumë i vështirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070180892944336
array(1) { ["section"]=> string(93) "perfshihet-nga-flaket-nje-ullishte-ne-patos-nderhyrja-e-veshtire-per-shkak-te-terrenit-175333" }