Përfshihet nga flakët pika turistike e Funarit, zjarrfikësja në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 17:19 22-07-2020 Përfshihet nga flakët pika turistike e Funarit, zjarrfikësja në vendngjarje Ilustruese

Pika turistike e Funarit në Elbasan ditën e sotme është përfshirë nga flakët.

Mësohet se zjarri ka rënë në një masiv me dru dhe dushk. Më pas flakët janë përhapur me shpejtësi.

Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset, të cilët po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Fshehu shkarkimin e tij më 1997', anëtari i KPA Luan Daci, merret i pandehur nga SPAK
Kërkuan azil në zonën Schengen, riatdhesohen 110 shqiptarë nga Franca (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010560035705566
array(1) { ["section"]=> string(81) "perfshihet-nga-flaket-pika-turistike-e-funarit-zjarrfikesja-ne-vendngjarje-214638" }