Përfundojnë 8 ndeshjet e Champions League, Napoli i gjakosur humbet në Angli, Liverpool poker në Slloveni

Publikuar tek: sport, më 22:18 17-10-2017 Përfundojnë 8 ndeshjet e Champions League, Napoli i gjakosur humbet në Angli, Liverpool poker në Slloveni

Kanë përfunduar sfidat e sotme të Champions League, me plot 31 gola.

Napoli ka humbur 2-1, nga Mancester City, ndërkohë që Hysaj la lojën në minutën e 70′, pas një dëmtimi në kokë dhe ka dale nga fusha i gjakosur.

Liverpuli shkatërroi 7-0 Mariborin në Slloveni, ndërsa Real Madrid nuk mori më shumë se një barazim ndaj Totenhamin.

Maribor 0 - 7 Liverpool

Spartak Moscow 5 - 1 Sevilla

Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk

Manchester City 2 - 1 SSC Napoli

Monaco 1 - 2 Besiktas

RasenBallsport Leipzig 3 - 2 FC Porto

APOEL Nicosia 1 - 1 Borussia Dortmund

Real Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17610907554626
array(1) { ["section"]=> string(109) "perfundojne-8-ndeshjet-e-champions-league-napoli-i-gjakosur-humbet-ne-angli-liverpool-poker-ne-slloveni-96250" }