Përfundon gjithçka në miqësoren e Kukësit, dy gola vendosin rezultatin

Publikuar tek: sport, më 19:28 23-06-2018 Përfundon gjithçka në miqësoren e Kukësit, dy gola vendosin rezultatin

Ka përfunduar përpara pak minutash ndeshja miqësore mes Kukesit dhe Kabalës, ekipit nga Azerbajxhani.

Sipas një njoftimi në faqen zyrtare të klubit ku aktivizohet tashmë edhe Sabjen Lilaj, takimi është mbyllur në barazim 1-1, ku verilindorët u gjendën në disavantazh në minutën e 79-të.

Ekipi i drejtuar nga Pakult barazoi shifrat vetëm në minutat e fundit të takimit, duke evituar kështu humbjen e dytë rradhazi në fazën përgatitore që po zhvillon në Slloveni, pas disfatës disa ditë më parë kundër Mariborit.

gabala.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022090196609497
array(1) { ["section"]=> string(76) "perfundon-gjithcka-ne-miqesoren-e-kukesit-dy-gola-vendosin-rezultatin-125506" }