Përfundon mbledhja e KLGJ: Do të rishqyrtohen denoncimet ndaj gjyqtarëve

Publikuar tek: aktualitet, më 18:02 27-03-2019 Përfundon mbledhja e KLGJ: Do të rishqyrtohen denoncimet ndaj gjyqtarëve

Sapo ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Lartë Gjyqësor.

KLGJ ka miratuar rregulloren e shqyrtimit të ankesave të gjyqëtarve, të cilat janë bërë në periudhën kur ka munguar Këshilli i Lartë i Drejtësisë.

Ankesat do të shqyrtohen nga Dritan Hallunaj, Fatmira Luli dhe Alban Toro. 

Të gjitha ankesat e akumuluara nga  ish-KLD do të shqyrtohen nga KLGJ.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02447509765625
array(1) { ["section"]=> string(78) "perfundon-mbledhja-e-klgj-do-te-rishqyrtohen-denoncimet-ndaj-gjyqtareve-158142" }