Përfundon mbledhja, ja kur LSI do të thërras Komitetin Drejtues

Publikuar tek: politike, më 16:53 23-04-2019 Përfundon mbledhja, ja kur LSI do të thërras Komitetin Drejtues

Sapo ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Mbledhja është thirrur nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, pas nënshkrimit të marrëveshjes së koalicionit opozitar me Partinë Demokratiken  dhe ka zgjatur rreth një orë.

Kryesia e LSI-së ka marrë vendim për të thirrur Komitetin Drejtues Kombëtar në datën 26 prill, ora 11:00.

Në këtë takim do të diskutohet në lidhje me hapat e ndërmarrë nga opozita dhe për vazhdimësinë që do të ndiqet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027189970016479
array(1) { ["section"]=> string(69) "perfundon-mbledhja-ja-kur-lsi-do-te-therras-komitetin-drejtues-161563" }