Përfundon pas 2 orësh takimi kokë më kokë Meta-Lu

Publikuar tek: aktualitet, më 12:09 14-02-2017 Përfundon pas 2 orësh takimi kokë më kokë Meta-Lu

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu ka zhvilluar një takim në Kryesinë e Kuvendit me Kreun e Kuvendit, Ilir Meta.

Bëhet me dije se takimi mes tyre nisi në orën 10:00 dhe zgjati rreth 2 orë, por ende nuk dihet tema e diskutimit të këtij takimi.

Takimi Meta-Lu është mbajtur vetëm një ditë pas takimit të ambasadorit me ministrat e qeverisë Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Punimet e gazsjellësit TAP, banorët në Berat në protesta
‘Shën Valentini’, shikoni gjestin e vajzës nga Durrësi që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012688875198364
array(1) { ["section"]=> string(55) "perfundon-pas-2-oresh-takimi-koke-me-koke-meta-lu-68657" }