Përfundon projekti për ‘Tre Racat’ në Vlorë, shikoni si duket (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:05 08-02-2018 Përfundon projekti për ‘Tre Racat’ në Vlorë, shikoni si duket (FOTOT)

Kanë përfunduar punimet për lulishten e njohur “Tre Racat” në Vlorë.

Tanimë kjo pjesë e qytetit bregdetar është kthyer në normalitet pasi ishte shndërruar në një zonë të rrëmujshme me pallat shumëkatësh. Punimet i ka inspektuar kryebashkiaku Dritan Leli i cili ka dhënë teknikëve edhe këshilla për ndriçimin, fazën përfundimtare të këtij projekti.

te1.jpgtre2.jpg

t.jpg 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e bujshme në Rinas, Prokuroria tjetër kërkesë gjykatës për hetimet
Arrestimet në superaksionin e FNSH dhe RENEA, Prokuroria jep detaje të reja, kush u arrestua, dy të tjerë shpallën në kërkim (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010352849960327
array(1) { ["section"]=> string(71) "perfundon-projekti-per-tre-racat-ne-vlore-shikoni-si-duket-fotot-109560" }