Përfundon raporti i KLD-së për çështjet e prapambetura: Nuk është faji i gjyqtarëve, por i administratës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:21 12-01-2018 Përfundon raporti i KLD-së për çështjet e prapambetura: Nuk është faji i gjyqtarëve, por i administratës

Përfundon raporti i Këshillit të Lartë të Drejtësisë për çështjet e prapambetura. 

Sipas raportit shkelësit e ligjit janë nga administrata dhe jo nga gjykata. Sakaq, bëhet me dije se 300 rekurse janë mbajtur të fshehura për 8 vite. Raporti tregon se këto rekurse janë mbajtur të fshehura për shkak të administratës.

 Vijon...

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089490413665771
array(1) { ["section"]=> string(95) "perfundon-raporti-i-kld-se-per-ceshtjet-e-prapambetura-nuk-eshte-faji-i-gjyqtareve-por-i-106335" }