Përfundon 'Shiko Kush Luan', MËSONI kush do të zëvëndësojë Luana Vjollcën në Top Channel

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:45 12-02-2018 Përfundon 'Shiko Kush Luan', MËSONI kush do të zëvëndësojë Luana Vjollcën në Top Channel

Ka përfunduar “Shiko Kush Luan”, emision i moderuar nga Luana Vjollca që transmetohej çdo të shtunë. 

Këtë fundjavë ishte dhe puntata e fundit e emisionit.

Me përfundimin e kësaj aventure, në ekranin e Top Channel, ashtu dhe si kishte paralajmëruar do të rikthehet moderatorja Arbana Osmani me programin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Emisioni do të transmetohet nga data 17 shkurt çdo të shtunë, në ekranin e Top Channel.

7a4fe0b39e131a759c27a783bdbd1bfa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021003007888794
array(1) { ["section"]=> string(92) "perfundon-shiko-kush-luan-mesoni-kush-do-te-zevendesoje-luana-vjollcen-ne-top-channel-110045" }