Përfundon takimi Fleckensten-Vlahutin: Do të bisedoj me Bashën por nuk do të negocioj

Publikuar tek: aktualitet, më 11:04 21-02-2017 Përfundon takimi Fleckensten-Vlahutin: Do të bisedoj me Bashën por nuk do të negocioj

Sapo ka përfunduar takimi mes zyrtarit të PE, Knut Fleckenstein me ambasadoren e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin në Tiranë.

Pas takimit me Vlahutin, Fleckensten komentoi për mediat se do të takohEt me krun e opozitës, Lulzim Basha, por nuk do të negociojë me të pasi pret që e gjithë puna të bëhet në parlament.

“Do të bisedoj me Bashën por nuk do të negocioj. Dëshiroj që gjithë puna të bëhet në parlament” mësohet të ketë thënë Fleckenstein.

Menjëherë pas këtij takimi zyrtari i PE dhe Vlahutin janë nisur drejt kryeministrisë ku do të mbajnë një takim me Ramën.

KRY.jpg

KRY1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ç’armatosen shqiptarët, në 24 orë dorëzohen 42 armë zjarri, mes tyre edhe anti-tankë
VIDEO FLAGRANTE/S’do e besoni ku i fshehin plehrat punonjësit e bashkisë »
Article Logic
Execution time: 0.010977029800415
array(1) { ["section"]=> string(90) "perfundon-takimi-fleckensten-vlahutin-do-te-bisedoj-me-bashen-por-nuk-do-te-negocioj-69417" }