Përfundon ’The Voice Kids’, shpallet fituesi mes shumë emocionesh (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:41 19-04-2019 Përfundon ’The Voice Kids’, shpallet fituesi mes shumë emocionesh (FOTO)

Sapo ka përfunduar edicioni i tretë i ‘The Voice Kids’ që trasmetohet çdo të premte në Top Channel.

Për javë të tëra kanë konkuruar përballë njëri-tjetrit shumë fëmijë, të cilët ishin pjesë e skudrave të ndryshme.

Por mesa duket në fund ka triumfuar skuadra Gjoka me Altean, duke lënë pas skuadrën e Miriam Canit dhe skuadrën e Arilena Arës.

57251275_2110140925722237_8939479637801566208_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027352094650269
array(1) { ["section"]=> string(74) "perfundon-the-voice-kids-shpallet-fituesi-mes-shume-emocionesh-foto-161114" }