Përgjaken rrugët e Shqipërisë, vdes 52-vjeçari me biçikletë në Kavajë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:31 18-11-2019 Përgjaken rrugët e Shqipërisë, vdes 52-vjeçari me biçikletë në Kavajë Foto ilustruese

Një tjetër aksident është regjistruar në Kavajë. 

Një automjet ka përplasur për vdekje një 52-vjeçar, i cili po udhëtonte me biçikletë në një rrugë dytësore në Malin e Robit. 

Sipas të dhënave paraprake, viktima quhet G.L., kurse drejtuesi i mjetit quhet B.F. dhe është shoqëruar në Komisariatin e Kavajës.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Elbasan/ Makina përplas këmbësorin, ndërron jetë 60-vjeçari
Qeni shqiptar bëhet hit në internet, turisti gjerman e filmon teksa ‘maskohet’ në tufën e deleve (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0076048374176025
array(1) { ["section"]=> string(75) "pergjaken-rruget-e-shqiperise-vdes-52-vjecari-me-biciklete-ne-kavaje-186339" }