Përgjaket fusha e blertë, Prrenjasi masakron arbitrin se dha penallti

Publikuar tek: sport, më 16:49 16-04-2017 Përgjaket fusha e blertë, Prrenjasi masakron arbitrin se dha penallti Foto ilustruese

Ndeshja mes Domozdovës dhe Tepelenës është ndërprerë pas një incidenti të rëndë të ndodhur në fushën e blertë.

Arbitri i ndeshjes ka dhënë një penallti në favor të ekipit të Tepelenës çka nuk është pranuar nga futbollistët e Prrenjasit. Ata i janë sulur arbitrit duke e qëlluar disa herë me grushte, çka ka çuar në ndërprerjen e ndeshjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10629916191101
array(1) { ["section"]=> string(74) "pergjaket-fusha-e-blerte-prrenjasi-masakron-arbitrin-se-dha-penallti-75379" }