Përgjaket Vlora, 2 të vdekur dhe një i plagosur nga përplasja me armë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:51 20-04-2017 Përgjaket Vlora, 2 të vdekur dhe një i plagosur nga përplasja me armë

Dy persona dyshohet se kanë mbetur të vrarë në një përplasje me armë zjarri pak para mesnate në qytetin e Vlorës pranë "Ujit të Ftohtë".

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal përgjatë “Lungomares”. Nga shkëmbimi i zjarrit ka mbetur i plagosur edhe një person tjetër, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet.

Një prej viktimave raportohet se është qëlluar me armë zjarri në momentin që ndodhej në parkingun e lokalit.

Identiteti i viktimave dhe personave të tjerë të përfshirë në ngjarje nuk dihet ende.

Sakaq forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje, në zonën e quajtur “Ish-pusi i naftës”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrallë, në mes të prillit, dëbora e merr 'shtruar' në Korçë
Përplasja me armë në Vlorë, identifikohet viktima dhe zbardhen detaje ç’ndodhi në lokalin e natës »
Article Logic
Execution time: 0.010731935501099
array(1) { ["section"]=> string(74) "pergjaket-vlora-2-te-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-nga-perplasja-me-arme-75876" }