Përgjigja e hidhur e Ristanit për Ramën: Venecia e hipi dhe Ramën në trenin e drejtësisë europiane, jo kolumbiane

Publikuar tek: politike, më 22:15 26-12-2015 Përgjigja e hidhur e Ristanit për Ramën: Venecia e hipi dhe Ramën në trenin e drejtësisë europiane, jo kolumbiane

Pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se është i kënaqur që më në fund opozita i hipi trenit të Reformës në Drejtësi, kur kohë më parë kishte uruar të ndalonte, vjen përgjigja e hidhur e sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristanit.

“Pas takimit me Metën, pseudoreformatori Rama, u shpreh se “opozita u përpoq të ndalte trenin e reformës në drejtësi, por i hipi vetë atij treni”. Në fakt sado që ulërin boria e makinës shtetërore shkatarraqe e Ramës dhe Metës, nuk e fsheh dot të vërtetën.

Rama u detyrua të ndërrojë tren. Venecia e hipi dhe Ramën në trenin e opozitës për drejtësi europiane dhe jo drejtësi kolumbiane, siç donte ai. Tani opozita do udhëheqë reformën për ta çuar trenin në destinacion”, u kundërpërgjigj Ristani.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090389251708984
array(1) { ["section"]=> string(117) "pergjigja-e-hidhur-e-ristanit-per-ramen-venecia-e-hipi-dhe-ramen-ne-trenin-e-drejtesise-europiane-jo-kolumbiane-28626" }