Përgjigja e kësaj vajze për kryeministrin Rama, po bën xhiron në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 24-09-2016 Përgjigja e kësaj vajze për kryeministrin Rama, po bën xhiron në rrjetet sociale

Prej dy ditësh, kryeministri Edi Rama nuk e heq telefonin nga duart duke u kthyer përgjigje të gjithë komentuesve që e kritikojnë atë për miratimin e ligjit për importin e plehrave. Por, është përgjigja e një vajze, nga shumë të tilla, që është duke bërë xhiron në rrjetet sociale.

Duke e konsideruar si gabimin më të madh votën për Rilindjen, Anxhela replikon me kryeministrin, të cilit i kujton se sa e lehtë është të hysh në histori si tradhëtar i kombit. Vajza gjithashtu kërkon nga Rama që të mos mendoj se Shqipëria është e mbushur me gomerë dhe se kësaj here numri i protestuesve do të jetë më i madh se në rastin e armëve kimike.

Lexo edhe: Edi Rama është vërtet i shqetësuar, nuk lë përgjigje pa kthyer 

14463692_10155184492623765_2103542133_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070939064025879
array(1) { ["section"]=> string(85) "pergjigja-e-kesaj-vajze-per-kryeministrin-rama-po-ben-xhiron-ne-rrjetet-sociale-53978" }