‘Përgjigje kryeministri është kjo? Harxhova kohën...’, Rama replika me komentuesit: Pse ç’a përgjigje prisje ti? Mos rri shumë në kafe se...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:47 22-01-2021 ‘Përgjigje kryeministri është kjo? Harxhova kohën...’, Rama replika me komentuesit: Pse ç’a përgjigje prisje ti? Mos rri shumë në kafe se... Fotomontazh/ Rama - komentet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot në faceook, një video ku shihet të hapet kantieri i Spitalit Rajonal të Fierit, në të cilin po punohet me tre turne, pasi pritet që projekti të përfundojë brenda 3 muajsve.

Ndërkohë ka pasur shumë komente nga qytetarët në këtë video, shumë prej të cilëve janë të pakënaqur me qeverisjen dhe shumë skeptik lidhur me spitalin e ri që po ndërtohet.

Dikush i ka vënë në dukje Ramës që në vitet e kaluara gjatë qeverisjes së tij nuk është punuar me këtë ritëm ndërsa Rama nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje.

Screenshot_5_copy.jpg

Një qytetar tjetër i ka thënë Ramës se pronarët e tokës nuk janë dëmshpërblyer, kurse Rama i ka kërkuar që të mos merret me fjalë kafeneje.  

Screenshot_6_copy.jpg

Screenshot_7_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Blendi Fevziu tregon eksperiencën e FRIKSHME: Pardje doja të parakaloja një makinë, por ishte me 160 km/h, kishte 7 persona brenda
»
Article Logic
Execution time: 0.012594938278198
array(1) { ["section"]=> string(135) "pergjigje-kryeministri-eshte-kjo-harxhova-kohen-rama-replika-me-komentuesit-pse-c-a-pergjigje-prisje-ti-mos-rri-shume-ne-kafe-se-235998" }