Përgjimet e reja të Bild, reagon ashpër Basha: S'ka më alibi, shporrja e Ramës është mision kombëtar

Publikuar tek: politike, më 23:02 19-06-2019 Përgjimet e reja të Bild, reagon ashpër Basha: S'ka më alibi, shporrja e Ramës është mision kombëtar

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas publikimit të 10 përgjimeve të reja të Bild ku implikohen zyrtarë të lartë socialistë.

Përmes një shkrimi të shkurtër por me një gjuhë të fortë Basha thotë se tashmë s'ka më alibi, Rama është padrino i krimit sipas kryedemokratit shporrja e tij është mision kombëtar.

'Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar', shkrun Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15733194351196
array(1) { ["section"]=> string(104) "pergjimet-e-reja-te-bild-reagon-ashper-basha-s-ka-me-alibi-shporrja-e-rames-eshte-mision-kombetar-168929" }