PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri në telefon me BIZNESMENIN: Merri ato gjërat dhe kërko mbështetje…

Publikuar tek: politike, më 16:49 17-06-2019 PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri në telefon me BIZNESMENIN: Merri ato gjërat dhe kërko mbështetje…

Ky është përgjimi i 14-të i gazetës gjermane BILD ku dëgjohet në telefon biznesmeni Bekim Krashi me ish-ministrin e Energjisë dhe Infrastrukturës Damian Gjiknuri.

 

BISEDA E ZBARDHUR:

Bekim Krashi: Po shef

Damian Gjiknuri: O Bekim, ore tashi, për të mbuluar atë pjesën e transportit, ju edhe jeni mshtet për për atë punën

Bekim Krashi: Po ne në fakt me thënë të drejtën, nuk jemi shumë të mbështet, por unë njoh ca zona, që i kam lajmëruar!

Damian Gjiknuri: Po mirë mo merri ato gjërat dhe kërko mbështetje

Bekim Krashi: Po menaxhoj pra

Damian Gjiknuri: Hajt

Bekim Krashi: Tani sa t'i marr po vij atje

Damian Gjiknuri: Hajt

Bekim Krashi: Po vij atje pa merak

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040557861328125
array(1) { ["section"]=> string(98) "pergjimi-14-damian-gjiknuri-ne-telefon-me-biznesmenin-merri-ato-gjerat-dhe-kerko-mbeshtetje-168580" }