Përgjimi 8 i ‘Bild’, Qytetari i kërkon leje Ymer Lalës: A t’ia jap ato kartat apo jo?

Publikuar tek: aktualitet, më 23:14 19-06-2019 Përgjimi 8 i ‘Bild’, Qytetari i kërkon leje Ymer Lalës: A t’ia jap ato kartat apo jo? Audio pergjimi numer 8

Audio përgjimi numër 8 i publikuar nga ‘Bild’ përmban një bisedë mes Ymer Lalës dhe një personi që gazeta ‘Bild’ i shkruan vetëm numrin e telefonit.

Në bisedën e përgjuar personi e pyet Ymer Lalën nëse mund t'i japë kartat e identitetit një personi me emrin Shefki Xhura.

Audio përgjimi numër 8:

0682300268: Vlla

Ymer Lala: Çarë bëre

0682300268: Shefki Xhura, a t'ia jap ato kartat apo mos t'ia jap.

Ymer Lala:  Jepja, jepja ..

0682300268: Qe, ok

Ymer Lala: Është kunati dhe gruaja se ai nuk është vetë

0682300268: Mirë, (Nuk kuptohet) T'ja jap kartën se ja kam mbajtur

Imer Lala: Jepja, jepja

0682300268: Kam mbaruar punë me të unë, po a t’i jap kartën them.

Imer Lala: Jepjaaa!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068960189819336
array(1) { ["section"]=> string(87) "pergjimi-8-i-bild-qytetari-i-kerkon-leje-ymer-lales-a-t-ia-jap-ato-kartat-apo-jo-168930" }