Përjashtimi i deputetëve, reagon LSI: Dihet fundi i tradhëtarëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:08 21-12-2017 Përjashtimi i deputetëve, reagon LSI: Dihet fundi i tradhëtarëve

Kreu i Grupit Parlamentar i LSI, Petrit Vasili reagon pas vendimit të Byrosë së Kuvendit, e cila përjashtoi për 10 ditë 7 deputetë të opozitës, PD dhe LSI.

Përmes një statusi në facebook, Vasili dënon këtë vendim dhe shkruan se shqiptarët nuk da ta falin këtë veprim.

“Trafikantet e Rilindjes ose Esat Pashe Toptanet e rinj, qe ia kane shitur Shqiperine droges dhe krimineleve, denojne deputet me te rinj te Parlamentit se mbrojten Kushtetuten dhe Shqiperine

Dihet fundi i Esat Pashe Toptanit dhe cdokujt qe shet atdheun. Shqiptaret nuk falin...”, shkruan Vasili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010634899139404
array(1) { ["section"]=> string(69) "perjashtimi-i-deputeteve-reagon-lsi-dihet-fundi-i-tradhetareve-103884" }