Përjashtimi i Mimoza Hafizit, plas sherri mes anëtarëve të LIBRA-s, nxjerrin të palarat (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 21-01-2018 Përjashtimi i Mimoza Hafizit, plas sherri mes anëtarëve të LIBRA-s, nxjerrin të palarat (FOTO)

Largimi i Ben Blushit nga drejtimi i partisë LIBRA dhe më pas përjashtimi i bashkëthemelueses Mimoza Hafizi janë ndër lajmet më të bujshme. Ndërsa diskutimet janë ndezur më shumë pas vendimit të Komisionit të Etikës për përjashtimin nga partia të Hafizit.

Vetëm pak minuta më parë Hafizi reagoi për herë të parë duke thënë se në lidhje me përjashtimin është informuar nga mediat.

Ndërkohë në rrjetet sociale ka plasur sherri mes anëtarëve të LIBRA-s, të cilët pas përçarjes së dy bashkëthemeluesve duket se u është dashur të ‘ndahen në dysh’.

Siç shijet nga komentet e mëposhtë dy anëtare të partisë nxjrrin të palarat e njëri-tjetrit. 

komente.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E sulmoi vazhdimisht, sot ish-rivali i ri i Ben Blushit emocionon rrjetin me këtë dedikim
Homazhi për viktimat e 21 Janarit, Edi Rama publikon foton e ditës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010597944259644
array(1) { ["section"]=> string(97) "perjashtimi-i-mimoza-hafizit-plas-sherri-mes-anetareve-te-libra-s-nxjerrin-te-palarat-foto-107377" }