Përjashtohet nga BIBLIOTEKA, kujdestari kap ‘mat’ të riun duke parë prono

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 17-04-2019 Përjashtohet nga BIBLIOTEKA, kujdestari kap ‘mat’ të riun duke parë prono

Një djalë është përjashtuar nga biblioteka në Amerikë pasi kujdestari e kapi ‘mat’ duke parë filma porno në kompjuter.

Sipas Chris Winfield, kujdestar i bibliotekës, djaloshi shikonte një film porno me një skenar shumë të dhunshëm.

Chris Ëinfield nuk hezitoi dhe e ka filmuar djaloshin. Madje fotografitë ai i hodhi dhe në internet dhe tashmë ky lajm ka bërë xhiron e mediave në të gjithë botën.

Djaloshi u përzu nga biblioteka dhe nuk lejohet që të hyjë më deri në fund të vitit. Dënim i rëndë apo i drejtë, si mendoni?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075969696044922
array(1) { ["section"]=> string(77) "perjashtohet-nga-biblioteka-kujdestari-kap-mat-te-riun-duke-pare-prono-160768" }