Përkeqësohet sitauata në Dibër, transportohet me batanije një grua drejt spitalit. Banorët: Askush s’ka marrë masa për të hapur rrugët

Publikuar tek: aktualitet, më 10:14 15-01-2017 Përkeqësohet sitauata në Dibër, transportohet me batanije një grua drejt spitalit. Banorët: Askush s’ka marrë masa për të hapur rrugët

Pas motit të keq dhe reshjeve të dëborës që përfshinë vendin, Dibra vijon të jetë ende e bllokuar.

Mësohet se një grua me probleme shëndetësore po transportohet me batanije nga fshati Grykanok drejt Dibrës.

Banorët shprehen se askush nuk ka marrë masa për të hapur rrugët dhe se fshati Gryknok prej 10 ditësh i bllokuar nga dëbora.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Kam tre fakultete: Infermierinë, akademinë e rendit dhe administrim biznesi”…I liruari nga burgu tregon historinë si u dënua
Trafikoi 2.4 ton drogë, arrestohet 46-vjeçari i shpallur në kërkim (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010845899581909
array(1) { ["section"]=> string(137) "perkeqesohet-sitauata-ne-diber-transportohet-me-batanije-nje-grua-drejt-spitalit-banoret-askush-s-ka-marre-masa-per-te-hapur-rruget-65561" }