Perla humoristike që keni lexuar deri tani: Kjo është letra që italianët i dërgojnë Donald Trump pas fitores

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:38 10-11-2016 Perla humoristike që keni lexuar deri tani: Kjo është letra që italianët i dërgojnë Donald Trump pas fitores

Me zgjedhjen e Donald Trump President i SHBA-ve rrjetet sociale kanë vluar me komente, reagime e humor. Kjo “letër” padyshim është një nga perlat që mund të keni lexuar.

"Italianët" i shkruajnë Donald Trumpit dhe e komplimentojnë për fitoren.

“Ne italianët jemi shteti i vetëm në botë, në gjendje të kuptojmë çfarë ndodh në Amerikë në 20 vitet e ardhshme sepse ne kemi patur një President me flokë të çuditshëm, me shumë djem, shumë para për të shpenzuar dhe një pasion të shfrenuar për gratë, miqtë e Putinit”, thuhet ndër të tjera në “letrën e italianëve” të cilët e krahasojnë kështu Donald Trump me Silvio Berluskonin. Në fund, ata i luten mos ta bombardojë italinë se kanë mjaftueshëm probleme me Big Brother, modën dhe trajnerin e Interit.

itlianet.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01010799407959
array(1) { ["section"]=> string(113) "perla-humoristike-qe-keni-lexuar-deri-tani-kjo-eshte-letra-qe-italianet-i-dergojne-donald-trump-pas-fitores-59057" }