“Perlë” nga 40 metra, goli i mbrëmjes vjen nga sfida Turqi-Hungari (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 23:42 03-09-2020 “Perlë” nga 40 metra, goli i mbrëmjes vjen nga sfida Turqi-Hungari (VIDEO)

Janë mbyllur pak minuta më parë 9 ndeshjet e raundit të parë të National League.

Shumë rezultate surprizë, por edhe gola spektakolarë të shënuar, ndërsa më i bukuri vjen nga sfida Turqi-Hungari.

Në minutën e 80-të, Szoboszlai nga një goditje dënimi rreth 40 metra “tund” portën duke mos i dhënë asnjë mundësi portierit të reagojë.

Mesfushori 19-vjeçar që aktivizohet te Salzburg ka bërë një super sezon në kampionatin austriak dhe në merkato kërkohet nga shumë ekipe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097801685333252
array(1) { ["section"]=> string(76) "perle-nga-40-metra-goli-i-mbremjes-vjen-nga-sfida-turqi-hungari-video-219192" }