Përleshja e frikshme e një burri me gjarprin gjigand në mes të rrugës

Publikuar tek: bota, më 21:56 04-10-2017 Përleshja e frikshme e një burri me gjarprin gjigand në mes të rrugës

Një burrë po shërohet në spital pasi u përball me gjarprin gjigand rrrugës për në shtëpi teksa po kthehej nga puna. Vetëm nga fotot që shohin dhe madhësia e gjarprit, përleshja duket të ketë qenë e frikshme.

Robert Nababan, një roje sigurie në një plantacion të vajit të palmës, tha se gjarpri i doli në rrugë teksa po kthehej në shtëpi me motor.

Ai tha se u ndal për të ndihmuar dy njerëz në rrugën në Indragiri Hulu Regjimentin të Provincës Riau. Robert tha se: 'Unë u përpoqa ta kap. Por u ngul në krahun tim dhe ne luftuam për një kohë".

Mendohet se Robert ka fituar luftën dhe e ka vrarë gjarpërin e tashme ndodhet ne spital.

dfgdfgdfgdfgrt.jpgsdfffsdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010099172592163
array(1) { ["section"]=> string(75) "perleshja-e-frikshme-e-nje-burri-me-gjarprin-gjigand-ne-mes-te-rruges-94763" }