Përleshja me armë në Ballsh, rrëfen daja i ish-nuses: Autori hyri me maskë e silenciator, plumba ndaj vjehrrit e vjehrrës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:28 13-03-2017 Përleshja me armë në Ballsh, rrëfen daja i ish-nuses: Autori hyri me maskë e silenciator, plumba ndaj vjehrrit e vjehrrës

Ka reaguar daja i ish-nuses së autorit që tronditi dje qytetin e Ballshit.

Në një prononcim për News 24, Filip Kosta është shprehur se autori ishte i pajisur me maskë dhe me pistoletë silenciator. Ai kishte kërkuar që të rilidhej me mbesen, por ajo nuk kishte pranuar.

“Autori ishte i pajisur me maskë dhe me pistoletë silenciator. Ai tentoi të qëllonte, por iu bllokua arma. Lulzimi u përlesh me ish-vjehrrin dhe e qëlloi me armë. Në ato momente ai qëlloi edhe ish-­vjehrrën dhe u largua. Lulzimi dhe mbesa janë ndarë prej 2 vitesh. Ai tentoi të rilidhej me mbesën, por ajo nuk pranoi. Një nga arsyet e ndarjes ishte se ata nuk kishin fëmijë” tha ai.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizja Rinore për Integrim takim konsultativ me gjimnazistët e Gjirokastrës për Maturën Shtetërore
Gruaja shqiptare dëbon nga shtëpia burrin italian, 64-vjeçari: Jeta ime në Shkodër pa dy djemtë dhe gruan »
Article Logic
Execution time: 0.0078651905059814
array(1) { ["section"]=> string(124) "perleshja-me-arme-ne-ballsh-rrefen-daja-i-ish-nuses-autori-hyri-me-maske-e-silenciator-plumba-ndaj-vjehrrit-e-vjehrres-71744" }