Përleshje mes të burgosurve, policia zbulon arsenal armësh në qeli (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 08:32 26-06-2019 Përleshje mes të burgosurve, policia zbulon arsenal armësh në qeli (FOTOT)

Një arsenal i madh armësh u gjet i fshehur nga autoritetet greke në burgun e Koidhallos.

Bastisjet nëpër qeli kanë ardhur pas përleshjeve të ashpra që kanë ndodhur të martën në mëngjes mes të burgosurve të cilët u konfliktuan me thika.

Në vetëm pesë orë kontroll që u kryen në tre krahët e burgut të Koridhallos, u gjetën gozhda, shtiza, syze me kamuflazh si dhe thika të mëdha të improvizuara.

 

Greqi-8.jpegGreqi-9.jpegGreqi-10.jpegGreqi-11.jpegGreqi-12.jpeg

Greqi-13.jpeg

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010670900344849
array(1) { ["section"]=> string(78) "perleshje-mes-te-burgosurve-policia-zbulon-arsenal-armesh-ne-qeli-fotot-169782" }