Përlotet Albërie Hadërgjonaj nga interpretimi i mbesës: Nëse babai yt do mund të shihte sonte, do ndihej krenar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:28 14-03-2017 Përlotet Albërie Hadërgjonaj nga interpretimi i mbesës: Nëse babai yt do mund të shihte sonte, do ndihej krenar

"I will always love you"  ishte interpretimi i rradhës i Beatrix Ramosaj në "Your face sounds familiar".

Një interpretim emocionues dhe mjaft i arritur ka përlotur dhe një nga anëtaret e jurisë, Albërie Hadërgjonaj.

"Nëse babi yt do të mundte të të shikonte sonte, me siguri do të ndihej shumë krenar për ty…” – i tha Albëria mbesës duke e bërë atë të përlotej.

 

 

q.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026533126831055
array(1) { ["section"]=> string(115) "perlotet-alberie-hadergjonaj-nga-interpretimi-i-mbeses-nese-babai-yt-do-mund-te-shihte-sonte-do-ndihej-krenar-71792" }