Përlotet në skenë Justin Bieber, shihni si vepron (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:35 18-11-2016

Justin Bieber është ndjerë tepër i rënduar emocionalisht gjatë koncertit të tij "live". Ai ka filluar të qajë para një publiku prej mijëra fansash.

Megjithatë ai nuk është tërhequr por ka vijuar të këndojë "Purpose" me zërin që i dridhej dhe mes lotësh. Për këngëtarin ka qenë një suport i madh mbështetja nga fansat besik. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13036513328552
array(1) { ["section"]=> string(60) "perlotet-ne-skene-justin-bieber-shihni-si-vepron-video-59968" }