Përloti të gjithë shqiptarët, ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:16 05-02-2018 Përloti të gjithë shqiptarët, ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë

Ajo i përloti të gjithë me pjesëmarrjen e saj në reality show-n Big Brother vite më parë. Padyshim që të gjithëve ju kujtohet Eldora, e cila vuante nga talasemia dhe i preku të gjithë me historinë e saj.

Mirëpo, kjo sëmundje nuk e pengoi aspak ish-banoren që të krijonte familje. Eldora është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bën të ditur faqja e Big Brother në Instagram.

Kujtojmë se ajo ka edhe një djalë më të madh, Roanin.

eldoraaaaaaa.PNG

 

79497-640-0-5a7766f5cae79.jpg

eldora-koci-0001-avip.jpg

eldoraaaa.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010513067245483
array(1) { ["section"]=> string(89) "perloti-te-gjithe-shqiptaret-ish-banorja-e-big-brother-behet-nene-per-here-te-dyte-109166" }